Motivasyon Dükkanı / Online Buluşmalar
#49

1 Haziran 2016 Tarihli Online Buluşmamız (Motivasyon Kulübü)

Fiyatı : 20 TL

Kulüp Fiyatı : 15 TL

30 gün kiralık ürün

Bu ürünü 30 gün süreyle izleyebilirsiniz!

Motivasyon Zamanı'ndaki bazı ürünleri belirli süreyle kiralayıp, izleyebilirsiniz. Bu ürünü satın aldıktan sonra 30 gün süreyle izleyebilirsiniz. 30 gün izleme süreci, ürünü satın aldıktan sonra izlemeye başladığınız zaman başlar. Bunun için ürün detay sayfasında onay vermeniz istenecektir.
Ürün Açıklaması
1 Haziran 2016 tarihinde Motivasyon Kulübü Üyelerimizle gerçekleşen Online Buluşmamızın tekrar kaydı.

Bu haftaki Online Buluşmamızda, Kulüp üyemiz Dilek'in göndermiş olduğu soruyu cevaplıyorum. Dilek'in sorusu özetle şöyle:

"Merhaba Gözde, yaklaşık 8 yıldır aynı departmanda çalışıyordum, sonra zar zor finans departmanına geçirdiler. Finans bölümü hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Beraber çalıştığım bir iş arkadaşım işi öğretiyor ama garip birisi. Şu an bağlı olduğum müdürüm de işi öğreten kişi gibi çok garip. Bana 50 kişinin içinde yaptığım işle ilgili sınav yaptı. Böylece kendimi daha kötü hissetmeye başladım. Yeni ev aldığımız için ve 5 yaşında bir kızım olduğu için çalışma zorundayım. İşyerinde herkesin bana bağıracağını hissediyorum sanki. Ayrılmak istiyorum ama ayrılamayacağımı düşünüyorum. Nasıl çıkacağım ben bu işin içinden :(( "