Motivasyon Zamanı Nedir?

Motivasyon Zamanı, hayallerinize giden yolda, odağınızı pozitif yönde tutmanıza yardım eden, motivasyonunuzu artıran, size ilham veren ve size farklı bir bakış açısı sunan pek çok içerik, bilgi ve egzersizi birarada bulunduran, üyelikli bir web sitesidir.

Web sitemiz içerisinde; motivasyon, kişisel gelişim, para, kariyer ve ilişkiler gibi gibi pek çok farklı alanda hazırlanmış video bültenlere, online eğitimlere, online seminerlere, online egzersiz ve çalışma alanlarına erişim imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca, site içerisindeki birbirinden eğlenceli egzersizleri yaparak, gelişiminizi takip edebilir, pozitif enerjinizi artırabilirsiniz.

Sizinle benzer hedeflere sahip diğer üyelerimizle de etkileşim halinde olabileceğiniz bu keyifli alana sizi de bekliyoruz...

Motivasyon Zamanı Nasıl Oluştu?

2012 yılında, Dubai’de yaşarken, Motivasyon Zamanı web sitesini kurmayı hayal etmeye başlamıştım. Siteyi kurma amacım, özellikle kendi motivasyonumu sağlayabilmek için, pek çok değerli içeriği ve kendi notlarımı biraraya toplayabilmek ve pozitif enerjiye ihtiyaç duyduğum zamanlarda da kendime hatırlatma amaçlı kullanabilmekti.

O zamanlar, bir web sitesinin nasıl oluşturulabileceği hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Ama o kadar heyecan duyuyordum ki bu fikre, küçük adımlarla yola koyulmaya karar verdim. İlk yaptığım şey, “Bir web sitesi nasıl yapılır?” kursuna katılmak oldu. İki tam gün süren kurstan öğrenebildiğim tek şey, şablon web sitenin nasıl hazırlanabileceği olmuştu : ))) İşte bu sınırlı web tasarım bilgimle, “Motivasyon Zamanı” alan adını satın alıp, oldukça basit bir web sitesi oluşturdum kendime.

İlk başlarda şirin ama oldukça amatör başlayan site, daha sonra sevgili eşim Gencay’ın da katkılarıyla daha hoş ve kullanışlı bir görünüm kazandı.

Tabi bu süre içerisinde, sitede neler yapmak istediğim kafamda netleşmeye başladı ve sizlerle olan iletişimim de yıllar içerisinde gelişti. Tüm bu gelişim süreci sonrasında da siteyi daha kullanışlı hale dönüştürebilmek için, profesyonel bir web tasarım firması olan Pandora Bilişim ile çalışmalara başladım. Yaklaşık bir yıl kadar süren çalışma sürecimiz sonrasında, Motivasyon Zamanı bugünkü görünümünü kazandı.

Motivasyon Zamanı, zaman içinde sizlerle birlikte kendini geliştirmeye devam edecektir...